IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Як Оскаржити Постанову Державного Виконавця Про Повернення Виконавчого Документа
gorbanets
сообщение 9.5.2012, 18:41
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Регистрация: 9.5.2012
Пользователь №: 758Доброго дня всім!
Моєю дружиною у 2009 році було подано позов до районного суду до управління праці та соцзахисту населення в районі про проведення перерахунку виплат допомоги по догляду за дитиною до 3 років за 2007 - 2009 роки. Суд позов задовольнив. Потім пішли роки подання та розгляду апеляційних скарг і нарешті в кінці 2011 року надійшло рішення апеляційного обласного суду про те, що постанову районного суду залишити без змін. Потім направили виконавчий лист до відділу примусового виконання рішень управління ДВС головного управління юстиції в області, звідки надійшла постанова про повернення виконавчого документа стягувачеві (підстава - відсутність у боржника (УПСЗН) коштів та майна). Підкажіть, будь ласка та надайте консультацію, як підготувати скаргу на дії державного виконавця у даному випадку, адже у божника є майно (хоча б комп"ютерна та оргтехніка) й кошти. Також прошу прокунсультувати, скільки разів можна подавати такі скарги до суду або до вищестоячого органу. Заздалегідь вдячний за допомогу.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Вит...
сообщение 10.5.2012, 14:50
Сообщение #2


Магистр Права
*******

Группа: Администраторы
Сообщений: 947
Регистрация: 19.8.2011
Пользователь №: 2Доброго дня!

Так, дійсно цікаво виходить... Тобто, я так розумію, в державному бюджеті немає коштів... Невже на рахунках УПСЗН відсутні кошти? Чи накладався арешт на ці рахунки? Та й майно має бути...

Тобто виявляється, що держава не бажає виконувати рішення суду. Це по-нашому, по-українськи...

Що ж, повернемось до Вашого питання.
Закон не обмежує можливість оскарження стороною виконавчого провадження дій державного виконавця за кількістю разів. Порядок оскарження рішень, дій посадових осіб державної виконавчої служби встановлений ст. 82 Закону України "Про виконавче провадження", відповідно до якої стягувач може подавати скарги до начальника органу ДВС, керівника органу ДВС вищого рівня або до суду.

У Вашому випадку слід оскаржувати постанову ДВС до районного суду, який видавав виконавчий лист, оскільки оскарження постанови державного виконавця начальнику органу ДВС на практиці фактично не має сенсу. Строк оскарження - 10 днів з дня, коли особа дізнался або повинна була дізнатися про порушення її прав чи свобод (ст. 385 Цивільного процесуального кодексу України). Порядок оскарження та розгляд скарг у суді передбачений ст.ст. 383 - 389 ЦПК України.


--------------------
Виталий Охрименко
Юрист по управлению жилым фондом и ОСМД. Интересуюсь проблемами трудовой миграции.

Денег за консультации не беру, но в качестве благодарности можете подписаться на мои страницы в Фейсбуке:

Центр розвитку житлового фонду

Громадський рух "Час Збирати Українців"
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 30.9.2022, 18:17