IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Поділ боргів за опалення між спадкоємцями, Поділ боргів за опалення між спадкоємцями
uliss
сообщение 30.10.2017, 19:45
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Регистрация: 30.10.2017
Пользователь №: 1883



Доброго дня! Підкажіть будь-ласка у такій справі:

Є спадкова квартира у рівних долях на двох спадкоємців.
Спадкоємець №1 оформив свою половину і є право власності, а Спадкоємець №2 лише написав заяву про прийняття спадщини і далі діло не пішло.
Зареєстрований у квартирі лише Спадкоємець №2, ключі теж у нього. Спадкоємець №1 там не зареєстрований, ніколи не проживав і навіть доступу до квартири не має.
Особовий рахунок та договір на послуги опалення досі оформлені на померлого спадкодавця.

Питання: у разі виникнення боргів за опалення з т.з. закону відповідальність за 100% боргів з опалення у даній ситуації лежить на Спадкоємцеві №1 , не дивлячись на те, що його там лише 1/2 квартири? Чи по 50% на обох спадкоємцях?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

znobovec
сообщение 3.11.2017, 21:09
Сообщение #2


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Регистрация: 3.11.2017
Пользователь №: 1885



Цитата(uliss @ 30.10.2017, 19:25) *
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка у такій справі:

Є спадкова квартира у рівних долях на двох спадкоємців.
Спадкоємець №1 оформив свою половину і є право власності, а Спадкоємець №2 лише написав заяву про прийняття спадщини і далі діло не пішло.
Зареєстрований у квартирі лише Спадкоємець №2, ключі теж у нього. Спадкоємець №1 там не зареєстрований, ніколи не проживав і навіть доступу до квартири не має.
Особовий рахунок та договір на послуги опалення досі оформлені на померлого спадкодавця.

Питання: у разі виникнення боргів за опалення з т.з. закону відповідальність за 100% боргів з опалення у даній ситуації лежить на Спадкоємцеві №1 , не дивлячись на те, що його там лише 1/2 квартири? Чи по 50% на обох спадкоємцях?

У разі смерті співвласника приватизованого будинку (квартири) частки кожного із співвласників у праві спільної власності є рівними, якщо інше не було встановлено договором між ними (частина друга статті 370, частина друга статті 372 ЦК). Частка померлого співвласника не може бути змінена за рішенням суду. Для оформлення права на спадщину закон не вимагає рішення суду про визначення частки спадкодавця
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Олекс
сообщение 2.12.2017, 1:07
Сообщение #3


Помощник юриста
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 62
Регистрация: 1.12.2017
Пользователь №: 1894



Цитата(znobovec @ 3.11.2017, 20:49) *
У разі смерті співвласника приватизованого будинку (квартири) частки кожного із співвласників у праві спільної власності є рівними, якщо інше не було встановлено договором між ними (частина друга статті 370, частина друга статті 372 ЦК). Частка померлого співвласника не може бути змінена за рішенням суду. Для оформлення права на спадщину закон не вимагає рішення суду про визначення частки спадкодавця


Гадаю 50/50 wink.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 15.8.2020, 11:59
Создать QR-меню для кафе онлайн бесплатно