Версия для печати темы

Нажмите сюда для просмотра этой темы в обычном формате

Юридический форум Украины _ Исполнительное производство _ Витребування майна яким вже не володію

Автор: JeepKa 20.10.2013, 21:57

Доброго дня. Така ситуація:
Колись була оформлена на мене земельна ділянка, яка у 2009 році була продана в нотаріуса. Новий власник до кінця не переоформив зем.діл. на себе (тех. документація є, в базі є, ДА немає) є довідка з земельного відділу, що вона в них по теперішній час числиться за мною.
В 2012році видано рішення суду про накладення арешту на цю земельну ділянку, та витребування її в мене, та повернення на користь держави.
Зараз 2013рік ДВС хоче виконати рішення суду. Я подав їм договір купівлі продажу земельної ділянки і в заяві пояснив, що земельна ділянка продана, нажаль я повернути її не можу. Через півроку тишини прийшов лист від ДВС, про витребування в мене зем.діл. та повернення в розпорядження держави і що "відповідно до договору купівлі продажу та ст.125 Земельного кодексу України право власності на земельну ділянку наступає з моменту державної реєстрації цих прав, та як вбачається з відповіді відділу держземагентства право власності неперейшло до нового власника". Якщо я не виконаю вимогу ДВС буде накладений штраф, . . . . . . згідно ст.ст.89,90 ЗУ "Про виконавче провадження".
Як мені грамотно діяти в даній ситуації?
Дякую.


п.с. Я не відмовляюсь виконати рішення суду, я просто фізично не можу цього зробити. Земля реально продана, людина вже там побудувалась. Зареєструвати право не може, бо на землю накладений арешт.


Автор: Юрисконсульт Виталий 14.11.2013, 23:35

Доброго дня.

Так напишіть до ДВС листа, в якому повідомте, що ви не заперечуєте проти передачі цієї земельної ділянки у власність держави і запитайте в них, яким чином ви це повинні зробити з урахуванням всіх існуючих обставин. А власнику, який недооформив земельну ділянку порадьте взяти собі юриста і зайнятися питанням її оформлення (скасування арештів і т.і.).

Форум Invision Power Board (http://nulled.ws)
© Invision Power Services (http://nulled.ws)