Версия для печати темы

Нажмите сюда для просмотра этой темы в обычном формате

Юридический форум Украины _ Наследство и Дарение _ переоформления дома который оформлен по дарственой

Автор: Татьяна_Шевчук 23.8.2013, 11:37

У нас с мужем дом оформлен на двоих. Возможен ли вариант переоформления на одного (Без розвода, и больших денежных затрат( если возможно)). Дом оформлен по дарственной.

Автор: olga prykhodko 23.8.2013, 13:18

Цитата(Татьяна_Шевчук @ 23.8.2013, 12:17) *
У нас с мужем дом оформлен на двоих. Возможен ли вариант переоформления на одного (Без розвода, и больших денежных затрат( если возможно)). Дом оформлен по дарственной.

Добрий день.
У відповідь на Ваше запитання зазначу наступне.
Якщо дійсно було оформлено договір дарування та обдарованими є Ви разом з чоловіком (кожному по 1/2 дому), тоді відповідно до ст. 717 Цивільного кодексу України ви є його співвласниками. У даному випадку переоформити дім можливо лише оформивши договір дарування однієї частки другому з подружжя, або договір дарування обох часток чи договір купівлі-продажу на користь когось іншого. У даному випадку, не має сенсу продавати свою частку чоловіку або дружині, адже, у будь-якому разі, все набуте подружжям під час шлюбу вважатиметься спільною сумісною власністю подружжя. При даруванні всього дому комусь іншому, необхідно враховувати, що вигідніше дарувати дім члену сім'ї першого ступеня споріднення, адже у такому разі обдарований не буде зобов'язаний сплачувати за це податок на доходи фізичних осіб.
Незважаючи на все вищевказане, така процедура безкоштовною не буде, консультацію щодо вартості таких послуг рекомендую додатково отримати у нотаріуса.
З повагою, Ольга


Автор: Татьяна_Шевчук 28.8.2013, 18:10

Спасибо.

Форум Invision Power Board (http://nulled.ws)
© Invision Power Services (http://nulled.ws)