Версия для печати темы

Нажмите сюда для просмотра этой темы в обычном формате

Юридический форум Украины _ Трудовое право _ НУЖНА ПОМОЩЬ

Автор: Владислав 16.8.2013, 13:11

Добрий день підскажіть будь-ласка чи регулюється законами України створення столової (їдальні) на підприємстві???

Автор: Юрисконсульт Милана 31.8.2013, 9:22

Цитата(Владислав @ 16.8.2013, 13:51) *
Добрий день підскажіть будь-ласка чи регулюється законами України створення столової (їдальні) на підприємстві???


Доброго дня!
Так, створення і діяльність їдальні на підприємстві регулюється на законодавчому рівні.
Їдальня на підприємстві є структурним підрозділом, діяльності якого відповідає код виду економічної діяльності (КВЕД) 55.51.1 „Деятельность столовых на предприятиях и в учреждениях”. Згідно наказу Державного комітету України по економічної діяльності стандартизації, метрології та сертифікації N 441, „этот класс включает продажу пищи и напитков, обычно по сниженным ценам, для четко определенных групп лиц, как правило, объединенных по профессиональному признаку.” Отже, створення їдальні відбувається у тому ж порядку, що і створення структурного підрозділу підприємтсва.
Згідно ст. 4. Закону України „Про господарські товариства”, та ст.82 Господарського кодексу України, установчі документи господарського товариства повинні містити відомості про предмет його діяльності. Таким чином, діяльність їдальні має бути включена до статуту підприємства.
Щодо особливостей оподаткування, то суми виручки їдальні включаються до складу валового доходу підприємства. У відповідності до п. 7.4.3 Закону, такий валовий дохід має визнаватися підприємством з урахуванням звичайних цін.
Їдальня, відповідно до закону, є типом підприємства ресторанного господарства.
Діяльність їдальні на підприємстві підкоряється загальним Правилам роботи закладів громадського харчування, санітарним правилам, правилам пожежної безпеки; необхідно мати дозвіл на розміщення об'єктів торгівлі. Діяльність їдальні саме на підприємстві не підлягає ні патентуванню, ні сертифікації, ні ліцензуванню.

Форум Invision Power Board (http://nulled.ws)
© Invision Power Services (http://nulled.ws)