Версия для печати темы

Нажмите сюда для просмотра этой темы в обычном формате

Юридический форум Украины _ Гражданское Право _ Нужна помощь

Автор: Владислав 7.8.2013, 9:19

Дана ситуація має наступний характер: Підприємство А уклало договір безоплатного строкового користування земельною ділянкою з Підприємстовм Б строк договору закінчується 31.12.2014 року. На даній земельній ділянці знаходиться будівля, яка належить Підприємству А (хоча документіи щодо права власності відсутні, оскільки дана будівля була збудована ще в 1999 році) однак Підприємство Б недопускає працівників до даної будівлі обгрунтовуючи, що це їхня власність. Якщо подати позов до суду про витребування майна з чужого незаконного володіння який відсоток виграшу даної справи????

Автор: Krepel 7.8.2013, 13:56

Щоб розібратись в цьому питанні необхідно більше інформації:
1. Про що договір оренди землі, тобто для чого вона передавалась?
2. Чи є можливість розірвати такий договір, або визнати недійсним/нікчемним.
3. Будівля не зареєстрована в БТІ чи Реєстрі, оскільки в на той час державної реєстрації не існувала. Але можливо Будівлю можна зареєструвати. Тим більше що у Вас є право на земельну ділянку, а це вже краще. Інший варіант -визнати право власності на буд.матеріали, але це варіант не найкращий.
4.Витребування із незаконного чужого володіння можливе за наявності у Вас речових прав на майно, і ця вимога під великим питанням. Необхідно або розірвати договір оренди, або визнати права на майно, або реєструвати права (якщо не має проблем із землею, а будівельні норми не порушені то це реально).
Взагалі необхідно більш детально вивчити питання. Ну а як що ставити тільки одне Ваше питання, то шансів отримати позитивне рішення не багато.

Автор: al_vika 8.8.2013, 14:08

На будівлю могли бути виготовлені документи технічної інвентаризації у далекому минулому.

Форум Invision Power Board (http://nulled.ws)
© Invision Power Services (http://nulled.ws)