Версия для печати темы

Нажмите сюда для просмотра этой темы в обычном формате

Юридический форум Украины _ Уголовное право _ Поучение инвалидности в МЛС

Автор: Irina 27.5.2013, 11:21

Здравствуйте! Подскажите, пожалуйста, если человеку, находящемуся в МЛС дают группу инвалидности, будет ли он получать пенсию и можно будет с нее производить перечисления за гос. иск на сумму 2400,00 грн. за проведение мед. экспертиз. Заранее благодарна за ответ.

Автор: Юрисконсульт Виталий 25.6.2013, 18:03

Здравствуйте.

Ответ на ваш вопрос дает ст. 122 http://legalexpert.in.ua/kriminalno-vikonavchiy-kodeks:

Цитата
Стаття 122. Пенсійне забезпечення засуджених до позбавлення волі
1. Засуджені мають право на загальних підставах на державне пенсійне забезпечення за віком, по інвалідності, у зв'язку з втратою годувальника та в інших випадках, передбачених законом.

2. Особи, яким до відбування покарання призначена пенсія, підлягають державному пенсійному забезпеченню на загальних підставах. Призначена пенсія перераховується органами Пенсійного фонду України за місцем відбування покарання пенсіонера і з неї відшкодовуються витрати на його утримання у виправній колонії (харчування, речове майно, комунально-побутові послуги та інше), при цьому не менш як двадцять п'ять відсотків пенсії зараховується на особовий рахунок засудженого.

3. Час роботи засуджених у період відбування ними покарання у виді позбавлення волі зараховується у стаж роботи для призначення трудової пенсії після звільнення за умови сплати ними страхових внесків до Пенсійного фонду України в порядку і розмірах, передбачених законодавством.

4. Засуджені, які втратили працездатність під час відбування покарання, після звільнення їх від покарання мають право на пенсію і на компенсацію шкоди у випадках і у порядку, встановлених законодавством України.

Форум Invision Power Board (http://nulled.ws)
© Invision Power Services (http://nulled.ws)