Версия для печати темы

Нажмите сюда для просмотра этой темы в обычном формате

Юридический форум Украины _ Разное _ Приоритеты В Договорных Отношениях

Автор: MIV0207 11.4.2013, 17:39

Добридень! Підскажіть, будь-ласка, чи має право ВИКОНАВЕЦЬ (постачальник газу по діючому договору) вимагати від СПОЖИВАЧА, окрім дотримання усіх зобов"язальних пунктів по підписаному сторонами документу, ще й виконання останнім внутрішньогалузевих інструкцій та правил першого (навіть якщо ці документи затверджені такими поважними органами, як Даржнаглядохоронпраці чи Держкоммістобудування!)? Адже це не є нормативно-правовими актами, прирівненими до законів України,..і все має бути прописаним у договорі,чи я помиляюсь? Наперед дякую за роз"яснення.

Автор: Юрисконсульт Виталий 17.4.2013, 14:00

Добридень.

http://legalexpert.in.ua/pro-zhitlovo-komunalni-poslugi передбачає наступне:

Цитата
Стаття 4. Законодавство України у сфері житлово-комунальних послуг

1. Законодавство України у сфері житлово-комунальних послуг базується на Конституції України і складається з нормативно-правових актів у галузі цивільного, житлового законодавства, цього Закону та інших нормативно-правових актів, що регулюють відносини у сфері житлово-комунальних послуг.


Як бачимо, тут намішано усе, що тільки може бути, в тому числі й, як ви кажете, внутрішньогалузеві інструкції. Тому потрібна конкретика. Про які саме інструкції та правила йде мова?

Форум Invision Power Board (http://nulled.ws)
© Invision Power Services (http://nulled.ws)