Версия для печати темы

Нажмите сюда для просмотра этой темы в обычном формате

Юридический форум Украины _ Семейное право _ Имеет Ли Право Офицер В Украине Уходить В Отпуск По Уходу За Ребенком На 3 Года Вместо Жены?

Автор: Андрюха 22.1.2013, 19:22

Подскажите пожалуйста,имеет ли право офицер в Украине уходить в отпуск по уходу за ребенком на 3 года вместо жены и где об этом можно более детально узнать???

Автор: Юрисконсульт Виталий 3.2.2013, 0:23

Здравствуйте, Андрей.

Можете, поскольку http://legalexpert.in.ua/pro-vidpustki говорит следующее:

Цитата
Стаття 18. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Підприємство за рахунок власних коштів може надавати жінкам частково оплачувану відпустку та відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною більшої тривалості.

Ця відпустка може бути використана повністю або частинами також батьком дитини, бабою, дідом чи іншими родичами, які фактично доглядають за дитиною, або особою, яка усиновила чи взяла під опіку дитину та одним із прийомних батьків.

За бажанням жінки або осіб, зазначених у частині третій цієї статті, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома. При цьому за ними зберігається право на одержання допомоги в період відпустки для догляду за дитиною.


Чтобы воспользоваться этим правом, как я понимаю, необходимо подтвердить отсутствие других "отпускников" по тем же основаниям в Вашей семье.

Форум Invision Power Board (http://nulled.ws)
© Invision Power Services (http://nulled.ws)