Версия для печати темы

Нажмите сюда для просмотра этой темы в обычном формате

Юридический форум Украины _ Административные правонарушения и админпроцесс _ Бездіяльність Суб'єктів Владних Повноважень

Автор: Viper25 18.11.2012, 8:17

Під стелею коридору квартири проходить металевий трубопровід гарячого водопостачання (за нормативами температура гарячої води в межах від 50°C до 75°C) на висоті 2,25 метри від полу загальною довжиною близько 11 метрів. (Це є порушенням будівельних норм.)
18.10.12р. я подав адмін.позов до Мінрегіону та Дарницької РДА у м.Києві.

Згідно Додатку 4 до розпорядження виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) №121 від 31.01.11р., районним в місті Києві державним адміністраціям доручено реалізовувати окремі повноваження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), надані виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) згідно з Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", іншими актами законодавства.
Так, до повноважень районних в місті Києві державних адміністрацій належить здійснення управління об'єктами житлово-комунального господарства, забезпечення їх належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг населенню.

Відповідно до п.2.2.10 діючого Статуту балансоутримувача будинку КП ”ДЗ з УЖГ Дарницького району м.Києва” організовує роботу та виконує функції замовника з підготовки проектно-кошторисної документації на капітальний та поточний ремонт, реконструкцію житлового фонду.

Чи правомірні мої вимоги зобов’язати Дарницьку РДА в м.Києві надати доручення КП ”ДЗ з УЖГ Дарницького району м.Києва” виконати функції замовника з підготовки проектно-кошторисної документації на приведення схеми стояків гарячого водопостачання у моїй квартирі у відповідність до чинних будівельних норм?

 20121018_Позовна.Мінрегіон.pdf ( 132.2 килобайт ) : 884
 

Автор: Юрисконсульт Виталий 4.12.2012, 12:28

Доброго дня.

Правомірні Ваші вимоги чи ні, вирішуватиме суд. Щодо предмету позову, то я б не став так детально розписувати Ваші вимоги. Суд не вправі визначати спосіб виконання суб'єктом владних повноважень його функцій. Можна обмежитись тим, що визнати неправомірними дії (бездіяльність) або рішення і зобов'язати вчинити дії спрямовані на усунення перешкод у користуванні майном. А хто і кому буде давати доручення, та які саме дії необхідно здійснити, щоб прибрати трубопровід з приміщень Вашого житла, нехай вони самі вирішують.

Автор: Viper25 15.2.2013, 15:26

Цитата(Юрисконсульт Виталий @ 4.12.2012, 12:28) *
зобов'язати вчинити дії спрямовані на усунення перешкод у користуванні майном.

Адміністративний позов я програв повністю. http://reyestr.court.gov.ua/Review/29229675
Я подав цивільний позов до проектанта та балансоутримувача.
Як вважаєте, позовні вимоги викладені коректно, чи треба якось по іншому викласти.

Дякую.

 

 20121211_Позовна.заява_УЖГ_Київпроект.pdf ( 49.59 килобайт ) : 863
 

Автор: Юрисконсульт Виталий 28.2.2013, 2:28

Як я розумію, то я вже відповідав Вам на це питання в іншому розділі нашого форуму)).

Сервер реєстру судових рішень перевантажений запитами(((. Все в нас якісь негаразди...
Якщо коротко, чому програли? Обрали неналежний вид судочинства?


Форум Invision Power Board (http://nulled.ws)
© Invision Power Services (http://nulled.ws)