Версия для печати темы

Нажмите сюда для просмотра этой темы в обычном формате

Юридический форум Украины _ Исполнительное производство _ Законность Действий Лицитатора(публичные Торги)

Автор: Alex 13.7.2012, 22:42

...

Автор: dilemka 19.7.2012, 15:33

Відповідно до ст. 45 Закону України "Про іпотеку":
"Прилюдні торги проводяться принаймні за умови присутності одного учасника. У разі участі у прилюдних торгах одного покупця майно може бути придбане ним за початковою ціною."
" Якщо переможець прилюдних торгів відмовився від підписання протоколу, наступний учасник, що запропонував найвищу ціну, але не нижчу за початкову ціну продажу, оголошується переможцем прилюдних торгів. За його відсутності або відмови прилюдні торги оголошуються такими, що не відбулися. "

Згідно зі ст. 48 Закону
"Іпотекодержатель, іпотекодавець, боржник та будь-який учасник прилюдних торгів вправі протягом трьох місяців з дня проведення торгів оскаржити їх результати в суді за місцезнаходженням нерухомого майна."


Стосовно гарантійного внеску - дивиться ст. 46 цього Закону:
"Гарантійний внесок, сплачений покупцем до початку прилюдних торгів, зараховується до ціни продажу. Іншим учасникам внесена сума повертається протягом трьох робочих днів з дня закінчення прилюдних торгів. Гарантійний внесок також підлягає поверненню, якщо торги не відбулися. "

"Гарантійний внесок не повертається також учаснику торгів, який став переможцем торгів, але відмовився підписати протокол. "


Тож, Вам треба доказувати, що можливість купівлі лоту за почтаковою ціною - це право, а не обов'язок учасника.

Форум Invision Power Board (http://nulled.ws)
© Invision Power Services (http://nulled.ws)