IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Ответить в данную темуНачать новую тему
> ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ СКОТОБІЙНЮ?, Допоможіть, будь ласка, розібратися в кількох питаннях!!
masha1234
сообщение 23.5.2020, 13:04
Сообщение #1

Участник
**

Доброго дня!

Дуже потребую консультацію, оскільки жодної інформації в інтернеті щодо моєї проблеми немає. Мій чоловік хоче відкрити скотобійню - закупати телят і корів у людей в селі і потім возити продавати м`ясо в місто. Займатиметься цим вдома, в обладнаному приміщенні.

Щоб робити це офіційно, він має зареєструвати юридичну особу? Чи можна у цьому випадку оформити себе як ФОП? Якщо в майбутньому він планує наймати людей на допомогу, то краще оформити ЮО чи ФОП ? Чи підкажуть мені в місці реєстрації ЮО, які документи, дозволи і ліцензії він має отримати для влаштування скотобійні?

І найважливіше питання - в усіх офіційних документах, що регулюють питання боєнь вказані вимоги щодо будівлі, місця проведення забою, приміщення, то чи законним в цьому випадку буде створення так званої "бійні на колесах", тобто фургона з усім обладнанням, ветеринаром і холодильником, для того щоб їздити до сусідніх сел і проводити забій там?

Буду дуже вдячна за будь-яку консультацію! unsure.gif

+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Вит...
сообщение 29.5.2020, 11:44
Сообщение #2

Магистр Права

Цитата(masha1234 @ 23.5.2020, 14:04) *
Доброго дня!

Дуже потребую консультацію, оскільки жодної інформації в інтернеті щодо моєї проблеми немає. Мій чоловік хоче відкрити скотобійню - закупати телят і корів у людей в селі і потім возити продавати м`ясо в місто. Займатиметься цим вдома, в обладнаному приміщенні.

Щоб робити це офіційно, він має зареєструвати юридичну особу? Чи можна у цьому випадку оформити себе як ФОП? Якщо в майбутньому він планує наймати людей на допомогу, то краще оформити ЮО чи ФОП ? Чи підкажуть мені в місці реєстрації ЮО, які документи, дозволи і ліцензії він має отримати для влаштування скотобійні?

І найважливіше питання - в усіх офіційних документах, що регулюють питання боєнь вказані вимоги щодо будівлі, місця проведення забою, приміщення, то чи законним в цьому випадку буде створення так званої "бійні на колесах", тобто фургона з усім обладнанням, ветеринаром і холодильником, для того щоб їздити до сусідніх сел і проводити забій там?

Буду дуже вдячна за будь-яку консультацію! unsure.gif

Доброго дня.
Аби визначити можливі варіанти ведення господарської діяльності, треба спочатку обрати правильний вид економічної діяльності за КВЕД. У вашому випадку це -
10.11 | Виробництво м'яса. Детальна інформація за посиланням: https://evrovektor.com/kved/2010/210/Virobnictvo-m-jasa.

Коротко щодо ваших питань:
1. Щоб робити це офіційно, він має зареєструвати юридичну особу чи можна оформити ФОП? - це ваш особистий вибір. На практиці здебільшого реєструють юридичну особу. Стосовно можливості здійснення цієї діяльності ФОП детально розглянуто за посиланням: http://www.2-yurist.in.ua/novini/perelik-k...a-ii-grupi.html. Дивитись ФОП - платники єдиного податку на 2 групі.
2. Використовувати найманих працівників можуть як юридичні особи, так і ФОП. Як кому краще - вирішується в кожному окремому випадку індивідуально.
3. Чи підкажуть мені в місці реєстрації ЮО, які документи, дозволи і ліцензії він має отримати для влаштування скотобійні? Реєстраційна служба - це державний сервіс, за який громадяни сплачують податки + певні кошти за користування адміністративною послугою, тож наполягайте на тому, аби підказали.
4. Бійня на колесах навряд чи буде законною з огляду на приписи діючих Ветеринарно-санітарних правил для боєнь. Проте там є можливість здійснювати подвірний забій тварин. Ознайомтеся детально з цим документом: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0121-04. Щоб зробити остаточний висновок з цього приводу, рекомендую звернутися із письмовим запитом до Держслужби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів - http://www.consumer.gov.ua/

--------------------
Виталий Охрименко
Юрист по управлению жилым фондом и ОСМД. Интересуюсь проблемами трудовой миграции.

Денег за консультации не беру, но в качестве благодарности можете подписаться на мои страницы в Фейсбуке:

Центр розвитку житлового фонду

Громадський рух "Час Збирати Українців"

+Цитировать сообщение

Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему