IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Ответить в данную темуНачать новую тему
> ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИ СКОТОБІЙНЮ?, Допоможіть, будь ласка, розібратися в кількох питаннях!!
masha1234
сообщение 3 дней назад
Сообщение #1

Участник
**

Доброго дня!

Дуже потребую консультацію, оскільки жодної інформації в інтернеті щодо моєї проблеми немає. Мій чоловік хоче відкрити скотобійню - закупати телят і корів у людей в селі і потім возити продавати м`ясо в місто. Займатиметься цим вдома, в обладнаному приміщенні.

Щоб робити це офіційно, він має зареєструвати юридичну особу? Чи можна у цьому випадку оформити себе як ФОП? Якщо в майбутньому він планує наймати людей на допомогу, то краще оформити ЮО чи ФОП ? Чи підкажуть мені в місці реєстрації ЮО, які документи, дозволи і ліцензії він має отримати для влаштування скотобійні?

І найважливіше питання - в усіх офіційних документах, що регулюють питання боєнь вказані вимоги щодо будівлі, місця проведення забою, приміщення, то чи законним в цьому випадку буде створення так званої "бійні на колесах", тобто фургона з усім обладнанням, ветеринаром і холодильником, для того щоб їздити до сусідніх сел і проводити забій там?

Буду дуже вдячна за будь-яку консультацію! unsure.gif

+Цитировать сообщение

Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему