IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Развод в суде, развод в суде
Kot
сообщение 19.11.2013, 14:32
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Регистрация: 16.10.2013
Пользователь №: 1318



Как правильно провести процедуру развода с детьми по общему согласию?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Оль...
сообщение 19.11.2013, 15:31
Сообщение #2


Помощник юриста
****

Группа: Администраторы
Сообщений: 64
Регистрация: 19.7.2013
Из: Николаев
Пользователь №: 1254



Цитата(Kot @ 19.11.2013, 14:32) *
Как правильно провести процедуру развода с детьми по общему согласию?

Для этого нужно подать в суд заявление в порядке отдельного производства в соответствии со ст.258 Гражданского процессуального кодекса Украины, учитывая нормы ст. 109 Семейного кодекса Украины
"1. Супруги, имеющие детей, вправе подать в суд заявление о расторжении брака вместе с письменным договором о том, с кем из них будут проживать дети, какое участие в обеспечении условий их жизни будет принимать тот из родителей, который будет проживать отдельно, а также об условиях осуществления им права на личное воспитание детей.
2. Договор между супругами о размере алиментов на ребенка должен быть нотариально удостоверен. В случае неисполнения этого договора алименты могут взыскиваться на основании исполнительной надписи нотариуса.
3. Суд постановляет решение о расторжении брака, если будет установлено, что заявление о расторжении брака отвечает действительной воле жены и мужа и что после расторжения брака не будут нарушены их личные и имущественные права, а также права их детей.
4. Суд постановляет решение о расторжении брака по истечении одного месяца со дня подачи заявления. До истечения этого срока жена и муж вправе отозвать заявление о расторжении брака."


--------------------
Юрисконсульт Ольга.
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74,
e-mail: olga@legalexpert.in.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Анна Юрист
сообщение 23.11.2013, 2:05
Сообщение #3


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Регистрация: 16.11.2013
Пользователь №: 1351



Цитата(Kot @ 19.11.2013, 14:32) *
Как правильно провести процедуру развода с детьми по общему согласию?


Через суд.
Яке майно є особистою приватною власністю дружини і чоловіка?
Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є:
1) майно, набуте нею, ним до шлюбу;
2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку спадкування;
3) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але за кошти, які належали їй, йому особисто;
4) житло, набуте нею, ним за час шлюбу внаслідок його приватизації відповідно до Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" .
5) земельна ділянка, набута нею, ним за час шлюбу внаслідок приватизації земельної ділянки, що перебувала у її, його користуванні, або одержана внаслідок приватизації земельних ділянок державних і комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, або одержана із земель державної і комунальної власності в межах норм безоплатної приватизації, визначених Земельним кодексом України .
Особистою приватною власністю дружини та чоловіка є речі індивідуального користування, в тому числі коштовності, навіть тоді, коли вони були придбані за рахунок спільних коштів подружжя, також : є премії,нагороди, які вона, він одержали за особисті заслуги, кошти, одержані як відшкодування за втрату (пошкодження) речі, яка їй, йому належала, а також як відшкодування завданої їй, йому моральної шкоди.
Якщо ж коштовності (дорогоцінні камені і вироби з них, дорогоцінні метали і вироби з них, рідкий посуд, картини, антикваріат) були придбані не для індивідуального користування дружини чи чоловіка, а для накопичення капіталу, вони мають вважатися спільною сумісною власністю подружжя. У кожному конкретному випадку з урахуванням всіх обставин і наданих доказів суд повинен установити істину.
Досить спірним питанням є доля премій та нагород. Суд може визнати за другим з подружжя право на частку цієї премії, нагороди, якщо буде встановлено, що він своїми діями (ведення домашнього господарства, виховання дітей тощо) сприяв її одержанню. Довести даний факт можливо в суді надавши йому докази стосовно взяття на себе усієї домашньої роботи, ведення господарства, виховання дітей, створення творчої та робочої атмосфери. Доказами можуть слугувати свідчення свідків або інші документи, які підтверджують непереривне ведення господарства (оплата рахунків, квитанцій).
Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є страхові суми, одержані нею, ним за обов'язковим особистим страхуванням, а також за добровільним особистим страхуванням, якщо страхові внески сплачувалися за рахунок коштів, що були особистою приватною власністю кожного з них.
Яке майно є спільною сумісною власністю подружжя?
Відповідно до статті 61 СКУ:
Об'єктом права спільної сумісної власності подружжя може бути заробітна плата, пенсія, стипендія, інші доходи, одержані одним із подружжя.
Якщо одним із подружжя укладено договір в інтересах сім'ї, то гроші, інше майно, в тому числі гонорар, виграш, які були одержані за цим договором, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.
Також речі для професійних занять (музичні інструменти, оргтехніка, лікарське обладнання тощо), придбані за час шлюбу для одного з подружжя, є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя.
Як розділити майно що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя?
Відповідно до ст.. 69 СКУ дружина і чоловік мають право поділити майно, що належить їм на праві спільної сумісної власності, незалежно від розірвання шлюбу. У разі поділу такого майна частки дружини та чоловіка є рівними, якщо інше не визначено домовленістю між ними або шлюбним договором.( ст.. 70 СКУ) Якщо дружина та чоловік не домовилися про порядок поділу майна, спір може бути вирішений судом шляхом подання позовної заяви про розподіл майна. При вирішенні спору про поділ майна суд може відступити від засади рівності часток подружжя за обставин, що мають істотне значення, зокрема якщо один із них не дбав про матеріальне забезпечення сім'ї, приховав, знищив чи пошкодив спільне майно, витрачав його на шкоду інтересам сім'ї. Відповідно до статті 71 СКУ майно, що є об'єктом права спільної сумісної власності подружжя, ділиться між ними в натурі. Неподільні речі присуджуються одному з подружжя, якщо інше не визначено домовленістю між ними.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 18.7.2018, 8:35