IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Ответить в данную темуНачать новую тему
> Витребування майна яким вже не володію
JeepKa
сообщение 20.10.2013, 21:37
Сообщение #1

Участник
**

Доброго дня. Така ситуація:
Колись була оформлена на мене земельна ділянка, яка у 2009 році була продана в нотаріуса. Новий власник до кінця не переоформив зем.діл. на себе (тех. документація є, в базі є, ДА немає) є довідка з земельного відділу, що вона в них по теперішній час числиться за мною.
В 2012році видано рішення суду про накладення арешту на цю земельну ділянку, та витребування її в мене, та повернення на користь держави.
Зараз 2013рік ДВС хоче виконати рішення суду. Я подав їм договір купівлі продажу земельної ділянки і в заяві пояснив, що земельна ділянка продана, нажаль я повернути її не можу. Через півроку тишини прийшов лист від ДВС, про витребування в мене зем.діл. та повернення в розпорядження держави і що "відповідно до договору купівлі продажу та ст.125 Земельного кодексу України право власності на земельну ділянку наступає з моменту державної реєстрації цих прав, та як вбачається з відповіді відділу держземагентства право власності неперейшло до нового власника". Якщо я не виконаю вимогу ДВС буде накладений штраф, . . . . . . згідно ст.ст.89,90 ЗУ "Про виконавче провадження".
Як мені грамотно діяти в даній ситуації?
Дякую.

п.с. Я не відмовляюсь виконати рішення суду, я просто фізично не можу цього зробити. Земля реально продана, людина вже там побудувалась. Зареєструвати право не може, бо на землю накладений арешт.

+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Вит...
сообщение 14.11.2013, 23:15
Сообщение #2

Магистр Права

Доброго дня.

Так напишіть до ДВС листа, в якому повідомте, що ви не заперечуєте проти передачі цієї земельної ділянки у власність держави і запитайте в них, яким чином ви це повинні зробити з урахуванням всіх існуючих обставин. А власнику, який недооформив земельну ділянку порадьте взяти собі юриста і зайнятися питанням її оформлення (скасування арештів і т.і.).

--------------------
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74
E-mail: olga@legalexpert.in.ua

+Цитировать сообщение

Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему