IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> НУЖНА ПОМОЩЬ, Їдальня
Владислав
сообщение 16.8.2013, 12:51
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Регистрация: 7.8.2013
Пользователь №: 1270



Добрий день підскажіть будь-ласка чи регулюється законами України створення столової (їдальні) на підприємстві???
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Мил...
сообщение 31.8.2013, 9:02
Сообщение #2


Участник
**

Группа: Администраторы
Сообщений: 18
Регистрация: 13.3.2013
Из: Запорожье
Пользователь №: 1175



Цитата(Владислав @ 16.8.2013, 13:51) *
Добрий день підскажіть будь-ласка чи регулюється законами України створення столової (їдальні) на підприємстві???


Доброго дня!
Так, створення і діяльність їдальні на підприємстві регулюється на законодавчому рівні.
Їдальня на підприємстві є структурним підрозділом, діяльності якого відповідає код виду економічної діяльності (КВЕД) 55.51.1 „Деятельность столовых на предприятиях и в учреждениях”. Згідно наказу Державного комітету України по економічної діяльності стандартизації, метрології та сертифікації N 441, „этот класс включает продажу пищи и напитков, обычно по сниженным ценам, для четко определенных групп лиц, как правило, объединенных по профессиональному признаку.” Отже, створення їдальні відбувається у тому ж порядку, що і створення структурного підрозділу підприємтсва.
Згідно ст. 4. Закону України „Про господарські товариства”, та ст.82 Господарського кодексу України, установчі документи господарського товариства повинні містити відомості про предмет його діяльності. Таким чином, діяльність їдальні має бути включена до статуту підприємства.
Щодо особливостей оподаткування, то суми виручки їдальні включаються до складу валового доходу підприємства. У відповідності до п. 7.4.3 Закону, такий валовий дохід має визнаватися підприємством з урахуванням звичайних цін.
Їдальня, відповідно до закону, є типом підприємства ресторанного господарства.
Діяльність їдальні на підприємстві підкоряється загальним Правилам роботи закладів громадського харчування, санітарним правилам, правилам пожежної безпеки; необхідно мати дозвіл на розміщення об'єктів торгівлі. Діяльність їдальні саме на підприємстві не підлягає ні патентуванню, ні сертифікації, ні ліцензуванню.


--------------------
Наес fac ut felix vivas
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 22.10.2018, 19:24