IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> остаток после алиментов
Konstantin
сообщение 12.8.2013, 22:49
Сообщение #1


Помощник юриста
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 58
Регистрация: 11.2.2012
Пользователь №: 638



Здравствуйте.
С меня взыскиваются алименты на младшего сына (сыну 16 лет ) в размере 1/3 от всех доходов.
У бывшей жены оказалась 3 группа инвалидности с 2003 года ( узнал об этом в 2013 году, десять лет не знал ). Она грозится взыскать с меня алименты в свою пользу пожизненно.
Кроме этого говорит о дополнительных расходах на ребёнка и т.д.
Хотелось бы узнать: до какого предела с меня можно высчитывать алименты и дополнительные расходы, т.е. сколько у меня может оставаться денег на выживание?
И ещё: если я что-либо продам из мне принадлежащего - тоже высчитывается 1/3 ?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Оль...
сообщение 16.8.2013, 17:20
Сообщение #2


Помощник юриста
****

Группа: Администраторы
Сообщений: 64
Регистрация: 19.7.2013
Из: Николаев
Пользователь №: 1254




Добрий день.
По суті Вашого питання роз'яснюю наступне.
По-перше Ваша дружина дійсно має право на утримання відповідно до ст. 78 Сімейного кодексу України, але лише за рішенням суду від дня подання позовної заяви. Якщо один із подружжя одержує аліменти у зв'язку з інвалідністю, сплата аліментів триває протягом строку інвалідності. У разі подання відповідного документа про
продовження строку інвалідності стягнення аліментів продовжується на відповідний строк без додаткового рішення суду про це.
По-друге, ст. 185 передбачено, що той з батьків, з кого присуджено стягнення аліментів на дитину, а також той з батьків, до кого вимога про стягнення аліментів не була подана, зобов'язані брати участь у додаткових витратах на дитину, що викликані особливими обставинами (розвитком здібностей дитини, її хворобою, каліцтвом тощо). Розмір участі одного з батьків у додаткових витратах на дитину в разі спору визначається за рішенням суду, з урахуванням обставин, що мають істотне значення. Додаткові витрати на дитину можуть фінансуватися наперед або покриватися після їх фактичного понесення разово, періодично або постійно.
По-третє, максимальний розмір відрахувань із заробітної плати по аліментам до погашення у повному обсязі заборгованості відповідно до Закону України «Про виконавче провадження» може становити 50 %.



--------------------
Юрисконсульт Ольга.
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74,
e-mail: olga@legalexpert.in.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Konstantin
сообщение 16.8.2013, 20:48
Сообщение #3


Помощник юриста
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 58
Регистрация: 11.2.2012
Пользователь №: 638



Спасибо.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Куча вопросов
сообщение 17.8.2013, 10:46
Сообщение #4


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 11
Регистрация: 12.12.2012
Пользователь №: 1096



Цитата(olga prykhodko @ 16.8.2013, 18:20) *
По-перше Ваша дружина дійсно має право на утримання відповідно до ст. 78 Сімейного кодексу України, але лише за рішенням суду від дня подання позовної заяви. Якщо один із подружжя одержує аліменти у зв'язку з інвалідністю, сплата аліментів триває протягом строку інвалідності. У разі подання відповідного документа про
продовження строку інвалідності стягнення аліментів продовжується на відповідний строк без додаткового рішення суду про це.


Здравствуйте!
Хотелось бы уточнить, правильно ли я понял...
С женой на ножах постоянно, оскорбления распускание рук, с её стороны. Разговоры о разводе приводят к временному примирению, с её стороны. Развода она пока не хочет, но и сил жить так дальше нет.
У неё проблема со зрением, на один глаз... В сентябре-октябре собирается подавать на инвалидность... Если она получит инвалидность, то может спокойно разводиться и подавать в суд на содержание? Есть ли разница, в получении инвалидности ДО развода или ПОСЛЕ? (возможно это важно - проблема со зрением с детства)

Спасибо, за помощь!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Юрисконсульт Оль...
сообщение 19.8.2013, 13:22
Сообщение #5


Помощник юриста
****

Группа: Администраторы
Сообщений: 64
Регистрация: 19.7.2013
Из: Николаев
Пользователь №: 1254



Цитата(olga prykhodko @ 19.8.2013, 14:19) *
Добрий день.
Додатково уточнюю Вам, що згідно з ч. 2 ст. 76 Сімейного кодексу України після розірвання шлюбу особа має право на утримання, якщо вона стала непрацездатною до розірвання шлюбу або протягом одного року від дня розірвання шлюбу і потребує матеріальної допомоги і
якщо її колишній чоловік, колишня дружина може надавати матеріальну допомогу.
Особа має право на утримання і тоді, коли вона стала інвалідом після спливу одного року від дня розірвання шлюбу, якщо її інвалідність була результатом протиправної поведінки щодо неї колишнього чоловіка, колишньої дружини під час шлюбу.
Окрім цього, якщо у зв'язку з вихованням дитини, веденням домашнього господарства, піклуванням про членів сім'ї, хворобою або іншими обставинами, що мають істотне значення, один із подружжя не мав можливості одержати освіту, працювати, зайняти відповідну посаду,
він має право на утримання у зв'язку з розірванням шлюбу і тоді, якщо є працездатним, за умови, що потребує матеріальної допомоги і що колишній чоловік, колишня дружина може надавати матеріальну допомогу.
Право на утримання у цьому випадку триває протягом трьох років від дня розірвання шлюбу.
Звертаю Вашу увагу на той факт, що непрацездатним вважається той із подружжя, який досяг пенсійного віку, встановленого законом, або є інвалідом I, II чи III групи. А таким, що потребує матеріальної допомоги, якщо заробітна плата, пенсія, доходи від використання
його майна, інші доходи не забезпечують йому прожиткового мінімуму, встановленого законом.


--------------------
Юрисконсульт Ольга.
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74,
e-mail: olga@legalexpert.in.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Konstantin
сообщение 22.8.2013, 23:04
Сообщение #6


Помощник юриста
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 58
Регистрация: 11.2.2012
Пользователь №: 638



Здравствуйте.
У меня после всех отчислений по алиментам может остаться меньше прожиточного минимума?
Если бывшая жена официально трудоустроена, работает по специальности и получает пенсию по инвалидности III группы ( и получала 10 лет и скрывала от семьи этот факт) - она тоже имеет право на алименты для своего содержания?
Если результат инвалидности врождённый дефект, а муж этого не знал - как здесь быть? В удостоверении написано : инвалид III группы общего заболевания.
Я уже не говорю о том как оформлялась эта инвалидность. В больницах она никогда не лежала и по врачам не ходила. Только в этом году официально лежала на обследовании.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 12.12.2018, 17:57