IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Ответить в данную темуНачать новую тему
> індексація, Чи можна утримувати індексацію із зарплати?
akvamarin
сообщение 10.6.2013, 19:40
Сообщение #1

Участник
**

Отримував індексацію з 2009 року. В цьому році отримав по квітень включно. В кінці квітня прийшло розпорядження про підняття зарплати з 01 березня 2013 року. Сума підняття більша за суму індексації. Бухгалтерія утримала з мене індексацію за березень та квітень. Чи можна утримувати індексацію після її виплати і без дозволу працівника?

+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Вит...
сообщение 29.6.2013, 7:35
Сообщение #2

Магистр Права

Доброго дня.

Якщо виходити з того, що ви не мали отримувати індексацію у разі підвищення зарплати на суму, яка перевищує суму індексації, то бухгалтерія вчинила правильно, оскільки кошти ви отримали безпідставно.

З іншого боку, відповідно до діючого законодавства індексації підлягають грошові доходи населення у межах прожиткового мінімуму, встановленого для відповідних соціальних і демографічних груп населення. У межах прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб, індексується оплата праці (грошове забезпечення). Якщо я правильно розумію норми закону, то підвищення зарплати не впливає на індексацію, оскільки остання прив'язана до прожиткового мінімуму.

Взагалі-то відповідь для мене неоднозначна. Тому, якщо в когось є якісь думки з цього приводу - діліться.

--------------------
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74
E-mail: olga@legalexpert.in.ua

+Цитировать сообщение

Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему