IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Дарственная На Землю, деклорирование
АнастасияW
сообщение 3.5.2013, 8:37
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Регистрация: 3.5.2013
Пользователь №: 1209



я полячила в подарок от мужа землю и не задекларировала во время(до 31 марта 2010г).что делать сейчас и какие последствия?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Вит...
сообщение 15.5.2013, 16:10
Сообщение #2


Магистр Права
*******

Группа: Администраторы
Сообщений: 798
Регистрация: 19.8.2011
Пользователь №: 2



Добрый день!

Что значит "не задекларировала"? Вы не платите налоги? Поясните, пожалуйста.


--------------------
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74
E-mail: olga@legalexpert.in.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
АнастасияW
сообщение 28.5.2013, 14:59
Сообщение #3


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Регистрация: 3.5.2013
Пользователь №: 1209



Цитата(АнастасияW @ 3.5.2013, 9:37) *
я полячила в подарок от мужа землю и не задекларировала во время(до 31 марта 2010г).что делать сейчас и какие последствия?
да ,не платила!
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
АнастасияW
сообщение 28.5.2013, 15:00
Сообщение #4


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Регистрация: 3.5.2013
Пользователь №: 1209



Цитата(Юрисконсульт Виталий @ 15.5.2013, 17:10) *
Добрый день!

Что значит "не задекларировала"? Вы не платите налоги? Поясните, пожалуйста.

да,не платила.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Юрисконсульт Вит...
сообщение 17.6.2013, 2:35
Сообщение #5


Магистр Права
*******

Группа: Администраторы
Сообщений: 798
Регистрация: 19.8.2011
Пользователь №: 2



Здравствуйте.

Если вы не пользуетесь льготами в соответствии со ст. 281 Налогового кодекса Украины

Цитата
Стаття 281. Пільги щодо сплати податку для фізичних осіб

281.1. Від сплати податку звільняються:

281.1.1. інваліди першої і другої групи;

281.1.2. фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

281.1.3. пенсіонери (за віком);

281.1.4. ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

281.1.5. фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

281.2. Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб пунктом 281.1 цієї статті, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання у межах граничних норм:

281.2.1. для ведення особистого селянського господарства - у розмірі не більш як 2 гектари;

281.2.2. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах - не більш як 0,25 гектара, в селищах - не більш як 0,15 гектара, в містах - не більш як 0,10 гектара;

281.2.3. для індивідуального дачного будівництва - не більш як 0,10 гектара;

281.2.4. для будівництва індивідуальних гаражів - не більш як 0,01 гектара;

281.2.5. для ведення садівництва - не більш як 0,12 гектара.

281.3. Від сплати податку звільняються на період дії фіксованого сільськогосподарського податку власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток (паїв) в оренду платнику фіксованого сільськогосподарського податку.


То вы должны были уплатить налог на землю.

Если налоговая уведомляла Вас о необходимости уплаты налога, то Вам насчитают штраф:

Цитата
Відповідно до п. 126.1 ст. 126 Податкового кодексу у разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:
при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, — у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;
при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, — у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.


Если налоговая Вас не уведомляла надлежащим образом, то Вы просто должны уплатить налог:
Цитата
Таким чином, якщо податкове повідомлення-рішення вручено особисто фізичній особі або її законному представникові чи надіслано листом на її адресу за місцем проживання або останнього відомого місця її знаходження з повідомленням про вручення і фізична особа не сплатила плату за землю, то такій фізичній особі нараховується штраф та пеня. Якщо податкове повідомлення-рішення не вручено фізичній особі чи надіслано листом без повідомлення про вручення, то контролюючий орган нараховує платнику суму земельного податку або орендної плати.


Таковы официальные разъяснения налоговой службы.


--------------------
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74
E-mail: olga@legalexpert.in.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 20.6.2018, 9:20