IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> У Зв'язку З Вагітністю Та Пологами Для Постраждалих Внаслідок Чаес
Jana_Kiev
сообщение 22.4.2013, 11:38
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Регистрация: 22.4.2013
Пользователь №: 1204



Доброго дня!
Нещодавно дізналась, що жінкам, віднесеним до 1 - 4 категорій осіб, які потерпіли внаслідок Чорнобильської катастрофи, відпустка у зв'язку з вагітністю та пологами повинна надаватись терміном 180 днів.
Скажіть, будь ласка, чи маю я право на отримання такої відпустки, якщо маю посвідчення 4 категорії, оскільки раніше (ще до навчання в університеті) проживала на забрудненій території, а зараз проживаю і працюю в Києві?
Також хотілося б зазначити, що мій батько є ліквідатором наслідків на ЧАЕС та має посвідчення ІІ-ої категорії.
Під час звернення з данним питанням до жіночої консультації за місцем реєстрації, отримала негативну відповідь, з аргументуванням та посиланням на лист Мінсоцполітики, щодо оформлення "подовженої" відпустки.
Тоді виникає інше питання, чому за місцем роботи у відділі кадрів, взяли до уваги моє посвідчення і я отримую компенсацію лікарняних 100%.
Дякую.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Вит...
сообщение 7.5.2013, 14:12
Сообщение #2


Магистр Права
*******

Группа: Администраторы
Сообщений: 798
Регистрация: 19.8.2011
Пользователь №: 2



Доброго дня.

Законом "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" передбачено наступне:

Цитата
Стаття 30. Пільги та компенсації потерпілим дітям та їх батькам

10) надання жінкам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, відпустки по вагітності і родах тривалістю 90 календарних днів до родів і 90 календарних днів після родів, яка обчислюється сумарно і надається жінкам повністю незалежно від кількості днів, фактично використаних до родів, з оплатою в розмірі повного заробітку незалежно від страхового стажу та місця роботи.
Жінкам, які проживають на території радіоактивного забруднення, під час вагітності надаються путівки для оздоровлення у спеціалізованих оздоровчих закладах.


Я так розумію, що саме за цією нормою Вам має надаватися відпустка загальною тривалістю 180 календарних днів. Чому вам відмовляють, я не можу сказати. Було б непогано подивитися цей лист Мінсоцполітики, але я, нажаль, його не знайшов. Якщо Вам відомі його реквізити, напишіть будь ласка. Я його проаналізую і надам Вам більш грунтовну відповідь.


--------------------
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74
E-mail: olga@legalexpert.in.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 18.7.2018, 8:39