IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Имеет Ли Право Офицер В Украине Уходить В Отпуск По Уходу За Ребенком На 3 Года Вместо Жены?, Декретный отпуск
Андрюха
сообщение 22.1.2013, 19:02
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Регистрация: 22.1.2013
Пользователь №: 1136



Подскажите пожалуйста,имеет ли право офицер в Украине уходить в отпуск по уходу за ребенком на 3 года вместо жены и где об этом можно более детально узнать???
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Вит...
сообщение 3.2.2013, 0:03
Сообщение #2


Магистр Права
*******

Группа: Администраторы
Сообщений: 798
Регистрация: 19.8.2011
Пользователь №: 2



Здравствуйте, Андрей.

Можете, поскольку Закон Украины "Об отпусках" говорит следующее:

Цитата
Стаття 18. Відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку

Після закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами за бажанням жінки їй надається відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Підприємство за рахунок власних коштів може надавати жінкам частково оплачувану відпустку та відпустку без збереження заробітної плати для догляду за дитиною більшої тривалості.

Ця відпустка може бути використана повністю або частинами також батьком дитини, бабою, дідом чи іншими родичами, які фактично доглядають за дитиною, або особою, яка усиновила чи взяла під опіку дитину та одним із прийомних батьків.

За бажанням жінки або осіб, зазначених у частині третій цієї статті, у період перебування їх у відпустці для догляду за дитиною вони можуть працювати на умовах неповного робочого часу або вдома. При цьому за ними зберігається право на одержання допомоги в період відпустки для догляду за дитиною.


Чтобы воспользоваться этим правом, как я понимаю, необходимо подтвердить отсутствие других "отпускников" по тем же основаниям в Вашей семье.


--------------------
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74
E-mail: olga@legalexpert.in.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 16.10.2018, 22:34