IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Купівля-продаж Квартири, Як оформити купівлю продаж квартири, перебуваючи у шлюбі?
Olga_GK
сообщение 24.12.2012, 13:09
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Регистрация: 19.7.2012
Пользователь №: 887



Доброго дня. Ситуація наступна: на момент укладання шлюбу у власності дружини є квартира. У дружини є бажання продати данну квартиру та придбати нову. Питання в тому, яким чином зареєструвати право власності на нову квартиру, щоб у разі розлучення уникниту поділу цієї нової квартири як майна подружжя? Чи буде в данному випадку варіантом дарча і скільки буде вартувати оформлення і всі подальші реєстраційні дії?
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Вит...
сообщение 28.12.2012, 17:17
Сообщение #2


Магистр Права
*******

Группа: Администраторы
Сообщений: 798
Регистрация: 19.8.2011
Пользователь №: 2



Доброго дня, Ольго.

Варіантів декілька:
1) Укласти правочин купівлі-продажу до укладення шлюбу (найкращій вариант)
2) Укласти шлюбний договір з майбутнім подружжям
3) Отримати квартиру у власність за договором дарування (є певні юридичні ризики)
4) Зберігти усі документи (в т.ч. й платіжні) стосовно продажу одної квартири та придбання іншої. У випадку наявності спору щодо майна при розлученні, це у суді буде доказом того, що квартира придбана за Ваші власні кошти (відповідно до ст. 57 Сімейного кодексу України майно, набуте одним з подружжя за час шлюбу, але за кошти, які належали їй, йому особисто, є його особистою приватною власністю) - нормальний варіант.


--------------------
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74
E-mail: olga@legalexpert.in.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 18.9.2018, 16:54