IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Имею Ли Я Право На Пособие?, Получение пособия по уходу за ребенком с учетом доходов членов семьи
Юлия_Z
сообщение 14.12.2012, 20:05
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Регистрация: 5.7.2012
Пользователь №: 855



Здравствуйте! rolleyes.gif
Как известно в Украине существует два вида пособий по уходу за ребенком до 3 лет: первое – обычные 130 гривен, второе – с учетом доходов членов семьи.
На данный момент я официально не работаю, не стою на учете ЦЗ, ухаживаю за ребенком, получаю пособие 130 гривен в месяц (+ еще пособие 750 гривен). Мой муж является владельцем ЧП с нулевыми доходами за весь этот год (то же самое будет и в следующем). cool.gif
То есть весь официальный доход семьи сейчас - это два пособия на ребенка: примерно 130+750 гривен.
Собственно вопрос: могу ли я получать пособие с учетом доходов членов семьи, то есть не 130 гривен, а прожиточный минимум на ребенка – около 1000 гривен???
Если да, то какие документы нужны для подачи заявления.
Заранее большое спасибо за ответ
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Вит...
сообщение 29.12.2012, 9:54
Сообщение #2


Магистр Права
*******

Группа: Администраторы
Сообщений: 798
Регистрация: 19.8.2011
Пользователь №: 2



Здравствуйте, Юлия.

Я уже освещал данный вопрос на форуме в этом же разделе - http://legalforum.in.ua/topic563.html.

Что касается документов, то условия назначения помощи по уходу за ребенком до 3-х лет определены в ст. 14 Закона Украины "О государственной помощи семьям с детьми":

Цитата
Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку виплачується щомісяця з дня призначення допомоги по догляду за дитиною по день досягнення дитиною вказаного віку включно. Усиновлювачам та опікунам допомога призначається не раніше, ніж з дня прийняття рішення про усиновлення або встановлення опіки.

Особам, звільненим з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи, організації, до їх працевлаштування допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається на підставі довідки ліквідаційної комісії.

Особам, які працюють на умовах трудового договору (контракту) на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності та господарювання або у фізичних осіб, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається на підставі витягу з наказу (розпорядження) роботодавця про надання особі, яка фактично здійснює догляд за дитиною, відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Особам, зареєстрованим у державній службі зайнятості як безробітні, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку призначається на підставі довідки державної служби зайнятості.

У разі працевлаштування або виходу на роботу матері дитини або особи, яка фактично здійснює догляд за дитиною, до закінчення строку догляду у режимі повного робочого часу зазначена допомога виплачується особі, яка продовжує догляд за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

Призначення допомоги по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку особі, яка фактично доглядає за дитиною, здійснюється за письмовою заявою цієї особи та на підставі довідки матері дитини про те, що виплату зазначеної допомоги їй припинено (із зазначенням дати).

Матерям, які мають дітей віком до трьох років і вийшли на роботу та працюють у режимі неповного робочого часу або вдома, що підтверджується довідкою з місця роботи, або одночасно продовжують навчання з відривом від виробництва, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років призначається (виплачується) в повному розмірі.






--------------------
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74
E-mail: olga@legalexpert.in.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 22.10.2018, 18:31