IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Оскардення Постанови Про Выдкриття Виконавчого Провадження
kuzjka
сообщение 1.8.2012, 21:09
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Регистрация: 1.8.2012
Пользователь №: 918



Добрий день,

1.05.2012 я порушив ПДР. Інспектор ДПС виніс постанову про адміністративне правопорушення. Штраф сплачено 07.05.2012. У квитанції вказано реквізити, вказані на штампі в постанові. Квитанція мною збережена.

Сьогодні (1.08.2012) я звичайною кореспонденцією отримав копію постанови про відкриття виконавчого впровадження від 24.07.2012. Таким чином, я не надав у семиденний термін документальне підтвердження добровільного виконання виконавчого документу.

Згідно ст. 82 Закону України "Про виконавче провадження" я маю право оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного виконавця в судовому порядку.

З моєї точки зору, постанова про відкриття провадження є неправомірною, оскільки штраф було сплачено у 15-денний строк. Крім того, копію постанови я отримав звичайною кореспонденцією, а не рекомендованим листом, чим порушено ст. 31 ЗУ "Про виконавче провадження" і в постанові неправильно вказане моє прізвище.

Чи правий я у своїх твердженнях, і якщо так, як правильно (і за якою формою) подати скаргу на рішення державного виконавця?

Щиро дякую за допомогу,
Ігор.

П.С. прошу вибачення за орфографічні помилки в назві топіка...
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Positive
сообщение 2.8.2012, 9:57
Сообщение #2


Помощник юриста
****

Группа: Пользователи
Сообщений: 86
Регистрация: 25.7.2012
Пользователь №: 896



Цитата(kuzjka @ 1.8.2012, 22:29) *
Добрий день,

1.05.2012 я порушив ПДР. Інспектор ДПС виніс постанову про адміністративне правопорушення. Штраф сплачено 07.05.2012. У квитанції вказано реквізити, вказані на штампі в постанові. Квитанція мною збережена.

Сьогодні (1.08.2012) я звичайною кореспонденцією отримав копію постанови про відкриття виконавчого впровадження від 24.07.2012. Таким чином, я не надав у семиденний термін документальне підтвердження добровільного виконання виконавчого документу.

Згідно ст. 82 Закону України "Про виконавче провадження" я маю право оскаржити рішення, дії або бездіяльність державного виконавця в судовому порядку.

З моєї точки зору, постанова про відкриття провадження є неправомірною, оскільки штраф було сплачено у 15-денний строк. Крім того, копію постанови я отримав звичайною кореспонденцією, а не рекомендованим листом, чим порушено ст. 31 ЗУ "Про виконавче провадження" і в постанові неправильно вказане моє прізвище.

Чи правий я у своїх твердженнях, і якщо так, як правильно (і за якою формою) подати скаргу на рішення державного виконавця?

Щиро дякую за допомогу,
Ігор.

П.С. прошу вибачення за орфографічні помилки в назві топіка...


Не ссорьтесь вы из-за ерунды с исполнителями, им и так тяжело). Отправьте письмо с описью вложением и уведомлением о вручении в исполнительную о том, что штраф был оплачен, приложите копию квитанции.
Еще лучше заедьте, и зарегистрируйте заявление там на месте.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 19.11.2018, 7:40