IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Вопросы по предъявлению документов сотрудникам ГАИ, Полис ОСАГО, остановка без повода и передача документов
Natashamerc
сообщение 4.4.2012, 9:49
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Регистрация: 4.4.2012
Пользователь №: 713



Цитата(administrator @ 30.8.2011, 0:17) *
- полис ОСАГО (в случаях предусмотренных законом)


Здравствуйте . Можете уточнить .....полис ОСАГО предъявляем ГАИ в случаях предусмотренных Законом ....что это за случаи ?
Может ГАИ останавливать без повода , просто так ?
И обязан ли я предъявить документы ( права и тех.паспорт) или ПЕРЕДАТЬ в обязательном порядке ?
Спасибо за ответ

Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Вит...
сообщение 4.4.2012, 17:41
Сообщение #2


Магистр Права
*******

Группа: Администраторы
Сообщений: 798
Регистрация: 19.8.2011
Пользователь №: 2



Здравствуйте.

В соответствии со ст. 16 Закона Украины "О дорожном движении":

Цитата
Водій зобов'язаний:

мати при собі та на вимогу працівників міліції, а водії військових транспортних засобів на вимогу посадових осіб військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби правопорядку у Збройних Силах України пред'являти для перевірки посвідчення водія, реєстраційний документ на транспортний засіб, а у випадках, передбачених законодавством, страховий поліс (сертифікат) про укладання договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів та ліцензійну картку на автомобільний транспортний засіб у разі надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів;


В Правила дорожного движения также внесли изменения, согласно которым передавать документы сотрудникам ГАИ не нужно.

Случаи, когда страховой полис должен быть у водителя, предусмотрены Правилами дорожного движения (п/п "ґ" п.2.1.). В общем-то, это все случаи, кроме тех водителей, которые освобождены законом от ОСАГО (должны иметь подтверждающие документы).

Основания для остановки транспортных средств предусмотрены Законом Украины "О милиции" (п.21-1 ст. 11):
Цитата
21-1) зупиняти транспортні засоби лише в разі: порушення правил дорожнього руху водіями; відсутності номерного знака на транспортному засобі або наявності номерного знака, який не відповідає встановленим вимогам, закріплений у не встановленому для цього місці, закритий іншими предметами чи забруднений, що не дозволяє чітко визначити символи номерного знака з відстані двадцяти метрів; наявності ознак, що свідчать про технічну несправність транспортного засобу; наявності даних, що свідчать про причетність транспортного засобу, його водія, пасажирів або вантажу до вчинення дорожньо-транспортної пригоди, злочину чи адміністративного правопорушення; перебування транспортного засобу в розшуку; наявності даних про використання транспортного засобу з протиправною метою; необхідності опитування водія чи пасажирів про обставини вчинення дорожньо-транспортної пригоди, злочину чи адміністративного правопорушення, свідками якого вони є або могли бути; необхідності залучення водія транспортного засобу для надання допомоги іншим учасникам дорожнього руху або працівникам міліції чи як свідка при оформленні протоколів про адміністративні правопорушення чи матеріалів дорожньо-транспортних пригод; проведення цільових заходів (операції, відпрацювання, оперативні плани) для перевірки документів на право користування і керування транспортним засобом, документів на транспортний засіб; виконання рішень про обмеження чи заборону руху, прийнятих уповноваженими на це державними органами; якщо спосіб закріплення вантажу на транспортному засобі створює небезпеку для інших учасників дорожнього руху; порушення визначеного порядку встановлення і використання на транспортному засобі спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв. Працівник підрозділу міліції повинен повідомити водія про причину зупинення транспортного засобу, суть вчиненого правопорушення; { Частину першу статті 11 доповнено пунктом 21-1 згідно із Законом N 3565-VI ( 3565-17 ) від 05.07.2011 }



--------------------
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74
E-mail: olga@legalexpert.in.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 27.5.2018, 9:41