IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Арешт Майна У Виконавчому Провадженні, Як довести державному виконавцю належність майна?
JeepKa
сообщение 24.3.2012, 15:37
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Регистрация: 24.3.2012
Пользователь №: 684



Доброго дня.
Виникло таке питання. Виконавча служба винесла постанову про накладення арешту на майно боржника по кредиту. В боржника майна вже немає (офіційно). Боржник очікує на прихід держ. виконавця для опису майна по місцю прописки. По місцю прописки боржника живе ще його мати та дружина з дитиною.
Як довести ДВС, що майно, яке знаходиться в квартирі де проживає боржник не є його власністю? Щоб ДВС не включали все майно в перелік опису майна боржника.
Можливо є якісь варіанти, типу укласти договір оренди побутової техніки. . .. . ?
Наперед вдячний! rolleyes.gif
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Вит...
сообщение 26.3.2012, 16:08
Сообщение #2


Магистр Права
*******

Группа: Администраторы
Сообщений: 798
Регистрация: 19.8.2011
Пользователь №: 2



Доброго дня!

Відповідно до п. 5.1.4. Інструкції про вчинення виконавчих дій, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 15.12.1999р. № 74/5:

1) Стягнення може бути звернено на майно боржника, яке належить йому на праві приватної власності;
2) Якщо боржник володіє майном спільно з іншими особами, то стягнення звертається на його частку, що визначається судом за поданням державного виконавця.

Таким чином, Вам необхідно довести належність майна, яке знаходиться у квартирі, іншим особам. Якщо мова йде про побутову техніку, то це, наприклад, можуть бути платіжні документи, виписані на іншу особу (бажано - не члена сім'ї, щоб уникнути можливості звернення стягнення на частку у спільній власності). Також це можуть бути будь-які не заборонені чинним законодавством цивільно-правові договори (купівлі-продажу, міни, оренди, дарування), укладені з іншими особами (не членами сім'і). Певна річ, що особа, з якою укладені такі договори, повинна знати про них та підтвердити право своє власності на ці речі.
Дата укладення цих договорів має передувати даті винесення державним виконавцем постанови про накладення арешту на майно.

При цьому ви повинні розуміти, що у разі укладення подібних договорів, право власності на речі, які є предметом таких договорів, вже вам не належатиме. У зв'язку з цим їх новий власник може набути право їх витребування з чужого незаконного володіння.

Також зверніть увагу на перелік майна, на яке не може бути звернено стягнення. Цей перелік є додатком до Закону України "Про виконавче провадження".


--------------------
Предоставляю юридические консультации и другие виды юридических услуг.

Контакты:
тел. (050) 722 21 74
E-mail: olga@legalexpert.in.ua
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 25.6.2018, 21:00