Версия для печати темы

Нажмите сюда для просмотра этой темы в обычном формате

Юридический форум Украины _ Гражданский процесс _ Процесс В Трудовых Правоотношениях

Автор: MIV0207 23.9.2012, 18:15

Як зробити невигідним зволікання роботодавця провести повний належний розрахунок при звільненні з роботи працівника (після рішення суду на користь останнього)?
Ситуація: суд присудив виплатити низку компенсацій при звільненні, в т.ч. й вихідну допомогу. На апеляційну скаргу - рішення залишено без змін. Не бажаючи скоритись Феміді, роботодавець-боржник, не проводячи належного розрахунку, подає скаргу до ВССУ. Час спливає, йде 3-й місяць, підприємство очікує, з ВССУ -тиша, держвиконавці "жують соплі",і т.д.,і т.п.
Питаннячко: чи не було б правомірним існуюче рішення, що давно в законній силі, доповнити ще однією додатковою вимогою - виплатити середній заробіток за час перебігу оскарження у ВАСУ (хоча б з моменту винесення рішення апеляційним судом)? Чи тут має бути окремий позов? І до суду якої інстанції, якщо це доречно, має подаватись заява?
Наперед дякую. wink.gif

Автор: Positive 24.9.2012, 12:27

Цитата(MIV0207 @ 23.9.2012, 19:35) *
Як зробити невигідним зволікання роботодавця провести повний належний розрахунок при звільненні з роботи працівника (після рішення суду на користь останнього)?
Ситуація: суд присудив виплатити низку компенсацій при звільненні, в т.ч. й вихідну допомогу. На апеляційну скаргу - рішення залишено без змін. Не бажаючи скоритись Феміді, роботодавець-боржник, не проводячи належного розрахунку, подає скаргу до ВССУ. Час спливає, йде 3-й місяць, підприємство очікує, з ВССУ -тиша, держвиконавці "жують соплі",і т.д.,і т.п.
Питаннячко: чи не було б правомірним існуюче рішення, що давно в законній силі, доповнити ще однією додатковою вимогою - виплатити середній заробіток за час перебігу оскарження у ВАСУ (хоча б з моменту винесення рішення апеляційним судом)? Чи тут має бути окремий позов? І до суду якої інстанції, якщо це доречно, має подаватись заява?
Наперед дякую. wink.gif

Напишите заявление в милицию по статье 382 КК Украины.

Автор: Юрисконсульт Виталий 26.9.2012, 5:50

Цитата(Positive @ 24.9.2012, 14:47) *
Напишите заявление в милицию по статье 382 КК Украины.

А краще одразу до прокуратури, оскільки ст. 382 КК України (невиконання судового рішення) - це прокурорська стаття, тобто слідство провадиться слідчими прокуратури.

Автор: MIV0207 3.10.2012, 19:58

Цитата(Юрисконсульт Виталий @ 26.9.2012, 7:10) *
А краще одразу до прокуратури, оскільки ст. 382 КК України (невиконання судового рішення) - це прокурорська стаття, тобто слідство провадиться слідчими прокуратури.

Дякую,Віталію! Шкода,вже втратив час,звернувшись до МВС: сьогодні зателефонував слідчий і "зїхав з теми" посилаючись на підвідомчість прокуратури. angry.gif
...Хоча що мені з тієї статті (382 КК), от якби стягнути кошти!?.. tongue.gif

Автор: Юрисконсульт Виталий 9.10.2012, 21:54

Вечір добрий! Як Вас звати? А то все якісь логіни незрозумілі... smile.gif

А хто Вам заважатиме у кримінальному процесі заявити цивільний позов про стягнення коштів? Кримінальна відповідальність - штука серйозна. Як на мене, то краще грошики добровільно сплатити. А якщо ні, то як Ви роботодавця примусите? Через виконавчу службу? Самі бачите, що з нею каши не звариш. Для цього й існує кримінальне переслідування.

Автор: MIV0207 11.10.2012, 7:40

Цитата(Юрисконсульт Виталий @ 9.10.2012, 23:14) *
Вечір добрий! Як Вас звати? А то все якісь логіни незрозумілі... smile.gif

А хто Вам заважатиме у кримінальному процесі заявити цивільний позов про стягнення коштів? Кримінальна відповідальність - штука серйозна. Як на мене, то краще грошики добровільно сплатити. А якщо ні, то як Ви роботодавця примусите? Через виконавчу службу? Самі бачите, що з нею каши не звариш. Для цього й існує кримінальне переслідування.

Добридень,Віталію! Єгором ще мене кличуть.
Дякую вкотре за розумні та фахові поради. Буду намагатись користатись, хоча надія мала: за життя (а мені вже за 40) кілька разів доводилось звертатись і до прокуратури (зокрема,й з підстав обумовлених ст.174 КК), проте ІНШИХ ВАРІАНТІВ аніж посилання на будь-яку другу інстанцію (в тому числі - на компетенцію ДВС), чи коронне "...підстав для втручання не вбачається..." - ТАК І НЕ ЗГАДУЄТЬСЯ! ...Принаймні,у Черкаському регіоні angry.gif

Форум Invision Power Board (http://nulled.ws)
© Invision Power Services (http://nulled.ws)