Версия для печати темы

Нажмите сюда для просмотра этой темы в обычном формате

Юридический форум Украины _ Исполнительное производство _ Исполнительное Производство

Автор: MIV0207 9.7.2012, 17:29

Апеляційний суд,серед іншого, зобовязав мого "кривдника"- держпідприємство сплатити кошти по незаконному звільненню з роботи. За моєю заявою провадження відкрито, але : ЯКИМ ЧИНОМ ЗМУСИТИ держвиконавця розпочати виконувати примусові дії по забезпеченню рішення, що набуло законної сили, якщо боржник лише заявляє намір оскаржувати це рішення до ВСУ? huh.gif

Автор: dilemka 10.7.2012, 7:03

Цитата(MIV0207 @ 9.7.2012, 18:49) *
Апеляційний суд,серед іншого, зобовязав мого "кривдника"- держпідприємство сплатити кошти по незаконному звільненню з роботи. За моєю заявою провадження відкрито, але : ЯКИМ ЧИНОМ ЗМУСИТИ держвиконавця розпочати виконувати примусові дії по забезпеченню рішення, що набуло законної сили, якщо боржник лише заявляє намір оскаржувати це рішення до ВСУ? huh.gif

Знайдіть Закон України "Про виконавче провадження" та вивчить свої права - ст. 12. Закон встановлює чіткі строки для примусового виконання, тож, якщо побачите в діях держ.виконавця порушення - оскаржуйте.

Відповідно до ч. 1 ст. 27Закону: "У разі ненадання боржником у строки, встановлені частиною другою статті 25 цього Закону для самостійного виконання рішення, документального підтвердження повного виконання рішення державний виконавець на наступний день після закінчення відповідних строків розпочинає примусове виконання рішення."

Автор: MIV0207 11.7.2012, 19:57

Цитата(dilemka @ 10.7.2012, 8:23) *
Знайдіть Закон України "Про виконавче провадження" та вивчить свої права - ст. 12. Закон встановлює чіткі строки для примусового виконання, тож, якщо побачите в діях держ.виконавця порушення - оскаржуйте.

Відповідно до ч. 1 ст. 27Закону: "У разі ненадання боржником у строки, встановлені частиною другою статті 25 цього Закону для самостійного виконання рішення, документального підтвердження повного виконання рішення державний виконавець на наступний день після закінчення відповідних строків розпочинає примусове виконання рішення."
"

Свої права та задекларовані у законі обовязки держвиконавця мені відомі! Не знаю головного: КОМУ і ЯК поскаржитись щоб подіяло, а не просто "потрясти повітря"?! sad.gif Адже,виявляється, мало у нашій державі виграти суд, треба прикласти ще й чимало зусиль аби змусити виконати свої прямі обовязки усіх причетних! Наперед дякую за ДІЄВУ пораду! wink.gif

Автор: Юрисконсульт Виталий 20.7.2012, 16:04

Доброго дня!

Якщо держвиконавець не виконує свої обов'язки, то можна оскаржити його дії або його керівнику, та/або в суд, який видав виконавчий документ. Інших варіантів діюче законодавство не передбачає.

Тому, якщо Ви вважаєте, що Ваші права порушені, захищайте їх одним з вищенаведених способів.

Автор: MIV0207 23.7.2012, 22:21

Щиро дякую! А як щодо прокуратури,чи не варто?

Автор: Юрисконсульт Виталий 25.7.2012, 15:24

Будь ласка!

Так, відповідно до ст.ст. 1,4,19 http://legalexpert.in.ua/pro-prokuraturu органи прокуратури мають здійснювати нагляд за додержанням законів та реагувати на порушення законних прав та інтересів громадян.

Але можу Вам сказати, що на практиці здебільшого на всі заяви та скарги, в т.ч. щодо дій державних виконавців, прокуратура реагує шляхом надання формальних відповідей.

Спробуйте. Сподіваюсь, що Вам вдасться змінити мою думку. smile.gif

Форум Invision Power Board (http://nulled.ws)
© Invision Power Services (http://nulled.ws)