Версия для печати темы

Нажмите сюда для просмотра этой темы в обычном формате

Юридический форум Украины _ Гражданский процесс _ Цивільно-процесуальне Право

Автор: MIV0207 26.3.2012, 7:51

Достеменно відомо що сторона не подала у 10-денний термін після проголошеного на мою користь рішення суду- оскаження. Що мушу зробити зі свого боку,аби спонукати суддю зазначити що рішення вже вступило в законну силу? Адже процес може затягнутись,викривитись,і т.д. Заздалегідь дякую.

Автор: Valmont Legal Group 27.3.2012, 12:43

Напишите заявление на выдачу вступившего в силу решения суда и сдайте через канцелярию

Автор: administrator 27.3.2012, 16:32

Цитата(Valmont Legal Group @ 27.3.2012, 14:03) *
Напишите заявление на выдачу вступившего в силу решения суда и сдайте через канцелярию

У заяві не забудьте зазначити дату ухвалення рішення та номер справи.

Автор: Igor1963 1.5.2012, 11:02

ЗАЯВА
про зміну позовних вимог

В провадженні Суворовського районного суду м. Херсона знаходиться цивільна справа за позовом Васильчук Яни Олегівни до Рибальченко Людмили Андріївни, Рибальченко Максима Андрійовича та Тишко Катерини Андріївни, треті особи: БУ-453 ТДВ «Чорноморгідробуд» та Орган опіки та піклування Суворовського райвиконкому м. Херсон про усунення перешкод у користуванні житловим приміщенням та вселення.
Керуючись ст.31 ЦПК України, прошу суд розглядати мої позовні вимоги в наступній редакції: « Прошу Суд усунути перешкоди у користуванні виділеної мені кім. №33 у гуртожитку за адресою: м. Херсон вул.. Червоностудентська 26-Б шляхом виселення Рибальченко Людмили Андріївни, Рибальченко Максима Андрійовича та Тишко Катерини Андріївни з дочкою Дар’ею Володимирівною, та вселити мене з дітьми у вищевказану кімнату.» Вказані мною у первісному позові позовні вимоги, прошу залишити без розгляду.

В суд было подано такое заявление об изменении исковых требований, суд расценил это как отказ от иска и закрыл производство по делу. Насколько прав судья?

Автор: administrator 3.5.2012, 0:16

Здравствуйте.

Пришлите сканокопию или полный текст определения суда о закрытии производства по делу, а также полный текст первоначальных исковых требований.

Автор: Юрисконсульт Виталий 4.5.2012, 10:59

Здравствуйте, Игорь. Ваше последнее сообщение - отдельная тема для другого раздела нашего форума. Я его перемещаю. Консультацию получите в разделе "Жилищное право".

Если для Вас актуален Ваш предыдущий вопрос,

Цитата
В суд было подано такое заявление об изменении исковых требований, суд расценил это как отказ от иска и закрыл производство по делу. Насколько прав судья?

то пришлите сканокопию или полный текст определения суда о закрытии производства по делу, а также полный текст первоначальных исковых требований.

Форум Invision Power Board (http://nulled.ws)
© Invision Power Services (http://nulled.ws)