IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Ответить в данную темуНачать новую тему
> Утерян договор купли-продажи, Утерян договор купли-продажи на квартиру
TOV
сообщение 13.9.2019, 21:05
Сообщение #1

Участник
**

Доброго дня! Склалася така ситуація . Квартира була зареєстрована в Державном реєстре речових прав на нерухоме майнона підставі договоу куплі-продажу, укладеного в 1996 році через товарну біржу. Договір зареєстрований і в бюро технічної інвентаризації. При судових розглядах в 2017 році я втратила оригінал договору купівлі-продажу разом з технічним паспортом, залишилася одна копія. Технічний паспорт я відновила, а договір ні. У продавця нерухомості договору немає, товарна біржа закрита через банкрутство, документи в архів не здали. При продажу квартири потрібен старий договор купівлі-продажуабо буде достатньо виписки з Держ.реєстра речових прав на нерухоме майно?

+Цитировать сообщение

Юрисконсульт Вит...
сообщение 18.9.2019, 9:48
Сообщение #2

Магистр Права

Цитата(TOV @ 13.9.2019, 22:05) *
Доброго дня! Склалася така ситуація . Квартира була зареєстрована в Державном реєстре речових прав на нерухоме майнона підставі договоу куплі-продажу, укладеного в 1996 році через товарну біржу. Договір зареєстрований і в бюро технічної інвентаризації. При судових розглядах в 2017 році я втратила оригінал договору купівлі-продажу разом з технічним паспортом, залишилася одна копія. Технічний паспорт я відновила, а договір ні. У продавця нерухомості договору немає, товарна біржа закрита через банкрутство, документи в архів не здали. При продажу квартири потрібен старий договор купівлі-продажуабо буде достатньо виписки з Держ.реєстра речових прав на нерухоме майно?

Доброго дня.

Якщо інформація про право власності на квартиру вже внесена до Держреєстру речових прав на нерухоме майно, то скоріше за все правовстановлюючий документ вам не знадобиться.
На підтвердження цих слів читайте лист Мін'юсту: https://minjust.gov.ua/m/list-rozyasnennya-...-neruhome-mayno

Для 100% впевненості рекомендую звернутися до найближчого нотаріуса і показати йому всі наявні у вас документи.

--------------------
Виталий Охрименко
Интересуюсь проблемами трудовых мигрантов и зарубежных украинцев

https://www.facebook.com/vitalii.okhrymenko
+38 050 9945200

+Цитировать сообщение
TOV
сообщение 27.9.2019, 18:59
Сообщение #3

Участник
**

Вирішила не ризикувати і звернутися до суду для відновлення договору купівлі-продажу на квартиру.Не хочу, щоб в майбутньому виникали будь-які проблеми. Звичайно звернулася до юриста для складання позоної заяв*и. Дуже здивувалася, що відповідачем виступає продавець данної нерухомості.Я з цією жінкою похилого віку зустрічалася 2 роки тому. Вона була хвора і не виходила вже з дому. Дай боже їй довгих років життя та здоров*я, але раптом її вже немає на цьому світі. Для відновлення втраченого договоу купівлі-продажу , та закріплення за мною права власності у суду що я повинна попросити?

+Цитировать сообщение
Юрисконсульт Вит...
сообщение 5.10.2019, 11:48
Сообщение #4

Магистр Права

Цитата(TOV @ 27.9.2019, 19:59) *
Вирішила не ризикувати і звернутися до суду для відновлення договору купівлі-продажу на квартиру.Не хочу, щоб в майбутньому виникали будь-які проблеми. Звичайно звернулася до юриста для складання позоної заяв*и. Дуже здивувалася, що відповідачем виступає продавець данної нерухомості.Я з цією жінкою похилого віку зустрічалася 2 роки тому. Вона була хвора і не виходила вже з дому. Дай боже їй довгих років життя та здоров*я, але раптом її вже немає на цьому світі. Для відновлення втраченого договоу купівлі-продажу , та закріплення за мною права власності у суду що я повинна попросити?

Вибачте, але буде коректніше, якщо на це питання відповість ваш юрист. Я свою позицію щодо вашого випадку вже висловив.

--------------------
Виталий Охрименко
Интересуюсь проблемами трудовых мигрантов и зарубежных украинцев

https://www.facebook.com/vitalii.okhrymenko
+38 050 9945200

+Цитировать сообщение

Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему