IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

Ответить в данную темуНачать новую тему
> Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
liko76
сообщение 13.9.2019, 10:24
Сообщение #1

Участник
**

Доброго дня усім!
У мене таке питання:
Чим обумовлене використання у написі призвища та імені та місця народження у зоні візуальної перевіркі великих літер а не з великої маленькими?

Згідно до:
1. Пункту першому Статті 17 ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус від 20 листопада 2012 року № 5492-VI яким обумовлено що документи оформляються українською мовою;
2. Пункту 108 ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 у частині зазначєння призвища та ім’я особи - українською мовою;
3. Пункту 116 ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 у частині запису відомостєй про місце народження - українською мовою.

Та зважаючи на пункт 111. ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152:
На сторінку даних паспорта для виїзду за кордон дані вносяться способом лазерного гравіювання. Висота літер становить до 3 міліметрів з горизонтальною щільністю друкування не більш як 15 знаків на 25,4 міліметра (у машинозчитуваній зоні - шрифтом розміру 1 з горизонтальною щільністю 10 знаків на 25,4 міліметра). Але тут не говориться що усі літери повинні мати однакову висоту!!!

Чому так робится мені не зовсім зрозуміло, у ДМС при продачі документів на оформлення паспорта мені повідомили що це так програма пише! Я був вимушений у заяві зробити особисто виправлення кульковою ручкою. Коли дізнався що паспрорт вже оформлений, та прийшов йього забирати здивовано побачів що все записано велкикими літерами , а працівники мені повідомили що ви-ж отримали лист від нас! Паспорт оставив у ДМС, забирати з такими записами відмовився, оскільки мое призвища та ім’я у паспорті громадянина України записано з великої маленькими літерами, лише попросив працівників зробити мені ксерокопію листа, доречі, якій я від них отримав по почті наступного дня.
У листі відповіді від ДМС не вбачали порушення з боку дмс та посилалися на программне забезпечення!!! Коли це програмне забезпечення обумовлює закон!

Допоможіть порадою як відстояти свое право на ім’я у загранпаспорті?
Зараз вивчаю закони та складаю іск до адмінистративного суду.
Заздалегід дякую, Олександр.

+Цитировать сообщение

Олекс
сообщение 13.9.2019, 11:31
Сообщение #2

Активный участник

Цитата(liko76 @ 13.9.2019, 11:24) *
Доброго дня усім!
У мене таке питання:
Чим обумовлене використання у написі призвища та імені та місця народження у зоні візуальної перевіркі великих літер а не з великої маленькими?

Згідно до:
1. Пункту першому Статті 17 ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус від 20 листопада 2012 року № 5492-VI яким обумовлено що документи оформляються українською мовою;
2. Пункту 108 ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 у частині зазначєння призвища та ім’я особи - українською мовою;
3. Пункту 116 ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 у частині запису відомостєй про місце народження - українською мовою.

Та зважаючи на пункт 111. ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152:
На сторінку даних паспорта для виїзду за кордон дані вносяться способом лазерного гравіювання. Висота літер становить до 3 міліметрів з горизонтальною щільністю друкування не більш як 15 знаків на 25,4 міліметра (у машинозчитуваній зоні - шрифтом розміру 1 з горизонтальною щільністю 10 знаків на 25,4 міліметра). Але тут не говориться що усі літери повинні мати однакову висоту!!!

Чому так робится мені не зовсім зрозуміло, у ДМС при продачі документів на оформлення паспорта мені повідомили що це так програма пише! Я був вимушений у заяві зробити особисто виправлення кульковою ручкою. Коли дізнався що паспрорт вже оформлений, та прийшов йього забирати здивовано побачів що все записано велкикими літерами , а працівники мені повідомили що ви-ж отримали лист від нас! Паспорт оставив у ДМС, забирати з такими записами відмовився, оскільки мое призвища та ім’я у паспорті громадянина України записано з великої маленькими літерами, лише попросив працівників зробити мені ксерокопію листа, доречі, якій я від них отримав по почті наступного дня.
У листі відповіді від ДМС не вбачали порушення з боку дмс та посилалися на программне забезпечення!!! Коли це програмне забезпечення обумовлює закон!

От якщо шрифт лише 1 то не може бути два/ висока й мала літера.

+Цитировать сообщение
liko76
сообщение 16.9.2019, 8:39
Сообщение #3

Участник
**

Цитата(Олекс @ 13.9.2019, 12:31) *
От якщо шрифт лише 1 то не може бути два/ висока й мала літера.

У тому то і річ, шрифт 1 стосуєтся машинозчитуваній зони, а до зони візульної перевірки такої вимоги пункт 111. ПОРЯДОКУ № 152 від 7 травня 2014 р. не вимагає! А ДМСовці мені лише відписки пишуть та посилаются на те що закон від них вимагає слідувати лиши літери закону.

+Цитировать сообщение
Юрисконсульт Вит...
сообщение 18.9.2019, 9:22
Сообщение #4

Магистр Права

Цитата(liko76 @ 13.9.2019, 11:24) *
Доброго дня усім!
У мене таке питання:

Згідно до:

Цікава позиція. Не можу ані підтвердити, ані спростувати, для формування власної думки потрібне глибоке занурення. Судової практики також не знайшов. Цікаво, що буде пояснювати відповідач, адже саме на ньому за КАСУ лежить тягар доказування. Також цікаво, що на все це скаже суд. Бажаю успіхів!

--------------------
Виталий Охрименко
Интересуюсь проблемами трудовых мигрантов и зарубежных украинцев

https://www.facebook.com/vitalii.okhrymenko
+38 050 9945200

+Цитировать сообщение
liko76
сообщение 30.9.2019, 12:35
Сообщение #5

Участник
**

Цитата(Юрисконсульт Виталий @ 18.9.2019, 10:22) *
Цікава позиція. Не можу ані підтвердити, ані спростувати, для формування власної думки потрібне глибоке занурення. Судової практики також не знайшов. Цікаво, що буде пояснювати відповідач, адже саме на ньому за КАСУ лежить тягар доказування. Також цікаво, що на все це скаже суд. Бажаю успіхів!

Дякую за відповідь.
мое пояснення на даний час будуєтся на наступному:
Було порушено:
1. пункт перший Статті 17 ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про Єдиний державний демографічний
реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус від 20 листопада 2012 року № 5492-VI (далі – ЗУ про ЄДДР), яким обумовлено що документи оформлюються українською мовою;
2. пункт 108 ПОРЯДКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 (далі - Порядок) у частині зазначєння призвища та ім’я українською мовою;
3. пункт 116 Порядку у поєднанні з пунктом першим статті 17 ЗУ про ЄДДР у частині запису відомостєй про місце народження українською мовою.
Чим було викликане порушення:
1. частини першої та п’ятої статті 10, частини другої статті 19 Конституції України;
2. пункту першого Порядку у частині посвідчення особи на ім’я якої оформлений Паспорт.
Водночас зазначаю, що:
1. відповідно до стандарту, розробленого Міжнародною організацією цивільної авіації IСAO
Doc 9303, горизонтальна щільність друку, гарнітура, розмір шрифту, шрифт і міжрядковий інтервал в ЗВП встановлюється на розсуд держави або організації видачі;
2. згідно до пункту 111 Порядку на сторінку даних паспорта для виїзду за кордон дані вносяться способом лазерного гравіювання. Висота літер становить до 3 міліметрів з горизонтальною щільністю друкування не більш як 15 знаків на 25,4 міліметра (у машинозчитуваній зоні - шрифтом розміру 1 з горизонтальною щільністю 10 знаків на 25,4 міліметра).

Може ще у кого будуть побажання по цьому питанню, заздалегідь дякую.

+Цитировать сообщение
Александр75
сообщение 1.10.2019, 12:27
Сообщение #6

Участник
**

Интересно... blink.gif

+Цитировать сообщение

Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему