IPB

Здравствуйте, гость ( Вход | Регистрация )

 
Ответить в данную темуНачать новую тему
> Оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон.
liko76
сообщение неделю назад
Сообщение #1


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Регистрация: неделю назад
Пользователь №: 2336



Доброго дня усім!
У мене таке питання:
Чим обумовлене використання у написі призвища та імені та місця народження у зоні візуальної перевіркі великих літер а не з великої маленькими?

Згідно до:
1. Пункту першому Статті 17 ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус від 20 листопада 2012 року № 5492-VI яким обумовлено що документи оформляються українською мовою;
2. Пункту 108 ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 у частині зазначєння призвища та ім’я особи - українською мовою;
3. Пункту 116 ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 у частині запису відомостєй про місце народження - українською мовою.

Та зважаючи на пункт 111. ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152:
На сторінку даних паспорта для виїзду за кордон дані вносяться способом лазерного гравіювання. Висота літер становить до 3 міліметрів з горизонтальною щільністю друкування не більш як 15 знаків на 25,4 міліметра (у машинозчитуваній зоні - шрифтом розміру 1 з горизонтальною щільністю 10 знаків на 25,4 міліметра). Але тут не говориться що усі літери повинні мати однакову висоту!!!

Чому так робится мені не зовсім зрозуміло, у ДМС при продачі документів на оформлення паспорта мені повідомили що це так програма пише! Я був вимушений у заяві зробити особисто виправлення кульковою ручкою. Коли дізнався що паспрорт вже оформлений, та прийшов йього забирати здивовано побачів що все записано велкикими літерами , а працівники мені повідомили що ви-ж отримали лист від нас! Паспорт оставив у ДМС, забирати з такими записами відмовився, оскільки мое призвища та ім’я у паспорті громадянина України записано з великої маленькими літерами, лише попросив працівників зробити мені ксерокопію листа, доречі, якій я від них отримав по почті наступного дня.
У листі відповіді від ДМС не вбачали порушення з боку дмс та посилалися на программне забезпечення!!! Коли це програмне забезпечення обумовлює закон!

Допоможіть порадою як відстояти свое право на ім’я у загранпаспорті?
Зараз вивчаю закони та складаю іск до адмінистративного суду.
Заздалегід дякую, Олександр.


Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение

Олекс
сообщение неделю назад
Сообщение #2


Активный участник
***

Группа: Пользователи
Сообщений: 35
Регистрация: 1.12.2017
Пользователь №: 1894



Цитата(liko76 @ 13.9.2019, 11:24) *
Доброго дня усім!
У мене таке питання:
Чим обумовлене використання у написі призвища та імені та місця народження у зоні візуальної перевіркі великих літер а не з великої маленькими?

Згідно до:
1. Пункту першому Статті 17 ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус від 20 листопада 2012 року № 5492-VI яким обумовлено що документи оформляються українською мовою;
2. Пункту 108 ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 у частині зазначєння призвища та ім’я особи - українською мовою;
3. Пункту 116 ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 у частині запису відомостєй про місце народження - українською мовою.

Та зважаючи на пункт 111. ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152:
На сторінку даних паспорта для виїзду за кордон дані вносяться способом лазерного гравіювання. Висота літер становить до 3 міліметрів з горизонтальною щільністю друкування не більш як 15 знаків на 25,4 міліметра (у машинозчитуваній зоні - шрифтом розміру 1 з горизонтальною щільністю 10 знаків на 25,4 міліметра). Але тут не говориться що усі літери повинні мати однакову висоту!!!

Чому так робится мені не зовсім зрозуміло, у ДМС при продачі документів на оформлення паспорта мені повідомили що це так програма пише! Я був вимушений у заяві зробити особисто виправлення кульковою ручкою. Коли дізнався що паспрорт вже оформлений, та прийшов йього забирати здивовано побачів що все записано велкикими літерами , а працівники мені повідомили що ви-ж отримали лист від нас! Паспорт оставив у ДМС, забирати з такими записами відмовився, оскільки мое призвища та ім’я у паспорті громадянина України записано з великої маленькими літерами, лише попросив працівників зробити мені ксерокопію листа, доречі, якій я від них отримав по почті наступного дня.
У листі відповіді від ДМС не вбачали порушення з боку дмс та посилалися на программне забезпечення!!! Коли це програмне забезпечення обумовлює закон!

Допоможіть порадою як відстояти свое право на ім’я у загранпаспорті?
Зараз вивчаю закони та складаю іск до адмінистративного суду.
Заздалегід дякую, Олександр.


От якщо шрифт лише 1 то не може бути два/ висока й мала літера.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
liko76
сообщение 4 дней назад
Сообщение #3


Участник
**

Группа: Пользователи
Сообщений: 2
Регистрация: неделю назад
Пользователь №: 2336



Цитата(Олекс @ 13.9.2019, 12:31) *
От якщо шрифт лише 1 то не може бути два/ висока й мала літера.

У тому то і річ, шрифт 1 стосуєтся машинозчитуваній зони, а до зони візульної перевірки такої вимоги пункт 111. ПОРЯДОКУ № 152 від 7 травня 2014 р. не вимагає! А ДМСовці мені лише відписки пишуть та посилаются на те що закон від них вимагає слідувати лиши літери закону.
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение
Юрисконсульт Вит...
сообщение 2 дней назад
Сообщение #4


Магистр Права
*******

Группа: Администраторы
Сообщений: 864
Регистрация: 19.8.2011
Пользователь №: 2



Цитата(liko76 @ 13.9.2019, 11:24) *
Доброго дня усім!
У мене таке питання:
Чим обумовлене використання у написі призвища та імені та місця народження у зоні візуальної перевіркі великих літер а не з великої маленькими?

Згідно до:
1. Пункту першому Статті 17 ЗАКОНУ УКРАЇНИ Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус від 20 листопада 2012 року № 5492-VI яким обумовлено що документи оформляються українською мовою;
2. Пункту 108 ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 у частині зазначєння призвища та ім’я особи - українською мовою;
3. Пункту 116 ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152 у частині запису відомостєй про місце народження - українською мовою.

Та зважаючи на пункт 111. ПОРЯДОКУ оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України для виїзду за кордон ЗАТВЕРДЖЕНОГО постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2014 р. № 152:
На сторінку даних паспорта для виїзду за кордон дані вносяться способом лазерного гравіювання. Висота літер становить до 3 міліметрів з горизонтальною щільністю друкування не більш як 15 знаків на 25,4 міліметра (у машинозчитуваній зоні - шрифтом розміру 1 з горизонтальною щільністю 10 знаків на 25,4 міліметра). Але тут не говориться що усі літери повинні мати однакову висоту!!!

Чому так робится мені не зовсім зрозуміло, у ДМС при продачі документів на оформлення паспорта мені повідомили що це так програма пише! Я був вимушений у заяві зробити особисто виправлення кульковою ручкою. Коли дізнався що паспрорт вже оформлений, та прийшов йього забирати здивовано побачів що все записано велкикими літерами , а працівники мені повідомили що ви-ж отримали лист від нас! Паспорт оставив у ДМС, забирати з такими записами відмовився, оскільки мое призвища та ім’я у паспорті громадянина України записано з великої маленькими літерами, лише попросив працівників зробити мені ксерокопію листа, доречі, якій я від них отримав по почті наступного дня.
У листі відповіді від ДМС не вбачали порушення з боку дмс та посилалися на программне забезпечення!!! Коли це програмне забезпечення обумовлює закон!

Допоможіть порадою як відстояти свое право на ім’я у загранпаспорті?
Зараз вивчаю закони та складаю іск до адмінистративного суду.
Заздалегід дякую, Олександр.



Цікава позиція. Не можу ані підтвердити, ані спростувати, для формування власної думки потрібне глибоке занурення. Судової практики також не знайшов. Цікаво, що буде пояснювати відповідач, адже саме на ньому за КАСУ лежить тягар доказування. Також цікаво, що на все це скаже суд. Бажаю успіхів!


--------------------
Виталий Охрименко
Интересуюсь проблемами внешних трудовых мигрантов и зарубежных украинцев

https://www.facebook.com/vitalii.okhrymenko
+38(050)9945200
Перейти в начало страницы
 
+Цитировать сообщение


Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 чел. читают эту тему (гостей: 1, скрытых пользователей: 0)
Пользователей: 0

 

RSS Текстовая версия Сейчас: 20.9.2019, 20:42